Kobieta leżąca w kwiatach
kobieta w kwiatach

BIO-PEELING - Głębokie Złuszczanie Naskórka Neoderma


Neoderma Biopeeling zawiera specjalnie wybrane, bardzo czyste zioła, wodorosty, mięte pieprzową, nagietek, melisę, które poprawiają krążenie krwi, rewitalizują skórę, działają przeciwzapalnie.

Dzięki tym właściwością likwidują:

- trądzik

- blizny potrądzikowe

- trądzik różowaty

- tłustość skóry

- rozszerzone pory

- przebarwienia

- piegi

- delikatne zmarszczki i bruzdy

- matową,szorstką skórętwarz przed i po bio-peelingu

Neoderma Biopeeling posiada podwójne działanie mechaniczne i biologiczne zapewniające 100-procentowy efekt, który jest widoczny po pierwszym zabiegu. Jest terapią dla największych problemów skórnych. Zabieg nie jest bolesny, klient nie jest zmuszony do przebywania na czas kuracji w domu i już po tygodniu, po jednorazowej aplikacji w celach zapobiegawczych i leczniczych może skorzystać z solarium lub słońca. Jest całkowicie bezpieczny, a zarazem efektywnie działający, wskazany o każdej porze roku. W ciągu kilku dni możemy stworzyć nową warstwę keratynową uwolnioną od plam, blizn, krost, piegów, małych zmarszczek i przebarwień.

Terapia uzupełniana jest preparatami z imitacją "błękitnej krwi" stosowanymi zaraz po zabiegu oraz w domu przez samego klienta. Peeling jest zabiegiem odpowiednim dla każdej skóry, nawet tej najwrażliwszej

peeling twarzy