Kobieta w kwiatach
Kobieta w kwiatach

Mezoterapia mikroigłowa metoda bdr
beauty defect repair


Światowa nowość


Rekomendowane przez lekarzy specjalistów...


Ta absolutna światowa innowacja daje unikalne efekty. Po pierwsze, natychmiastowo zwiększa elastyczność skóry, po drugie, dermokosmetyczne produkty pielęgnacyjne są szybciej transportowane do głębszych warstw skóry, za sprawą kombinacji specjalistycznych, unikalnych technik pracy. beauty-defect-repair otwiera nowe horyzonty dla zabiegów pielęgnacyjnych. Dla przykładu, jest wiele rejonów twarzy, które możemy skutecznie pielęgnować przy pomocy bdr, a na które ciężko jest oddziaływać, zabiegami ostrzykiwania skóry. Kolejnym, niezwykle pozytywnym efektem, jest stymulacja syntezy włókien kolagenowych. Dla klientów, którzy nie akceptują operacji plastycznych, bdr jest znakomitą alternatywą na uzyskanie efektów liftingu i pięknego wyglądu skóry.

Kiedy stosujemy "beauty-defect-repair"?


- utrata napięcia i elastyczności

- zmarszczki związane z wiekiem

- fotostarzenie

- osłabione mięśnie

- zmarszczki mimiczne

- plamy starcze i przebarwienia

- couperose (rozszerzone naczynka)

- blizny potrądzikowe

- sucha, szorstka skóra

- rozszerzone pory, zanieczyszczona skóra

- bardzo wrażliwa skóra


Jak działa "beauty-defect-repair"?

Sterylne mikro igiełki tworzą tysiące drobnych kanalików w zewnętrznych warstwach skóry, aby pobudzić naturalne procesy regeneracji i funkcjonowania skóry. Zabieg jest bezbolesny i bardzo przyjemny.

Specjalne kosmetyki beauty-defect-repair są natychmiast wchłaniane i rozpoczynają działanie. Wyjątkowe masaże wprowadzają atmosferę wellnesu, dzięki czemu Twoja skóra jest zrelaksowana i wygląda młodziej.

Natychmiast po pierwszym zabiegu Twoja skóra jest widocznie i odczuwalnie lepiej napięta i mocniejsza. Intensywna terapia gwarantuje uzyskanie jędrnej, bardziej witalnej i młodszej skóry. Twoja skóra staje się dobrze napięta, bardziej wytrzymała, zrelaksowana i wygładzona.urządzenie bdr


certyfikat bdr